Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

www.e-uyar.com, hukukçulara yardımcı kaynak olarak hizmet etmek üzere kurulmuş bir internet sitesidir.

E-Uyar Kitap Yazılım ve İnternet Ticaret Ltd. Şirketi’ne (E-Uyar'a) ait olan bu internet sitesinden deneme üyeliği alanlar ve üyelik satın alanlar gibi ziyaretçiler de belli şartlara uymayı kabul etmiş sayılır.

Deneme üyeliği alanlar buna ilişkin işlemleri online olarak gerçekleştirirken ilgili sayfada yer alan sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Üyelik satın alanlar buna ilişkin işlemleri online olarak gerçekleştirirken ilgili sayfada yer alan sözleşmeyi kabul etmiş sayılır. E-Uyar online hukuk yayıncılığı hizmetini satın alan kimselerin, bu hizmeti satın almakla sahip olduğu hak, yükümlülük ve diğer sözleşme şartları da bu sayfadan incelenebilir.

Üyelik yapmadan internet sitesini ziyaret edenler de aşağıda yer alan şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır:

Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı E-Uyar'a aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. İnternet sitesi içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. E-Uyar, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği kullanıcılar ve/veya ziyaretçiler aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

E-Uyar, yasalara aykırı olmayan çeşitli teknolojik araçlar yardımıyla, sitenin kullanıcıları (satın alan üyeler ile deneme üyeleri) hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri reklam yayın sisteminde ve içerik sisteminde kullanma hakkına sahiptir. İnternet sitesini kullanım hakkını satın alan ve demo üyeliği alanlar dahil olmak üzere tüm kullanıcılar 6563 sayılı Kanun gereğince E-Uyar’a ticari elektronik ileti gönderme onayını vermiş sayılırlar. Kullanıcılar reklam, duyuru, içtihat ve bilgi paylaşımı içeren bu gönderilerin durdurulmasını her zaman talep edebilirler.

Kişisel Verilerin Korunmasına dair Aydınlatma Metnini ve Çerez Politikası Metnini  ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. İnternet sitemizdeki içeriklerin üçüncü kişilere ait internet sitelerine bağlantılar içermesi durumunda, üçüncü kişilere ait internet siteleriyle verilerinizi paylaşmadan önce bu sitelerin gizlilik politikalarını incelemeniz gerekir.

E-Uyar, internet sitesi üzerinden sağlanan veya indirilen herhangi bir işlem, servis, bilgi, veri ve diğer her türlü materyalden veya bu tip bilgi veya servisin gecikmesinden doğan hiçbir zarardan sorumlu değildir. E-Uyar, internet sitesi içindeki hatalar, atlamalar veya diğer kusurlardan sorumlu tutulamaz.